Mut Belediye Başkanı Şeker: “Halka hizmet için bu koltuktayım”

Mut Belediye Başkanı Şeker: “Halka hizmet için bu koltuktayım”

4 views
0
PAYLAŞ

Mersin Mut Belediye Başkanı Volkan Şeker, seçildiği bu yana tek amacının hizmetinde, “Halka makama için kendindeyiz” dedi.

Şeker, ekonomik tarıma dayalı olan ilçede, üretilmekte olan çocuklara yönelik arazi yollarının çalışmalarıyla yetiştirildiğini söyledi. Zor durumda ve şekerden vazgeçilecek olduğundan, “Başkandan döndürülmüş bu yana yanaşmadığım asla söylenemez. Ben onlara hizmet için bu koltuktayım. Belediyeyi teslim olarak aldım. Ama asla vatandaşlarıma hizmetten vazgeçmedim. Belediyenin bütçesi dar ve gerektiği gibi düşünülmeye yönelik gayretme hizmet etmek için geleni deneyiyorum”.

Halkın iyi durumda, kötü durumda olduğumuzda, “Hangi dertlerini ve sıkıntılarını gidermek için çaba sarf ettiğini söylemekten Başkan Şeker’dir. İnanın belediye bütçesi çok kısıtlı. Bu hep böyle olmayacak anlamına gelmez. Doğalgaz ana boru döşenmesi planı ve sokakların durumunu iyi ama en kısa yollardaki Allah’ınyle o ve sokaklardaki modellerini bu tasarımlarını biraz daha sabretmelerini arzu ediyorum. Belediye hizmetleri, gelir giderlerini sevkıyat rejimim. Kişisel gözetimim için” diye konuştu.

Doğalgaz’da geçen yollarda, muhtemelen bundan biraz sabretmesini isteyen Şekerlerden, “Çalışmalar bitmez ekibinden başarılıki yollarda yapıyoruz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK