Mutlu Yaşam Köyü daha geniş kitlelere ulaşıyor

Mutlu Yaşam Köyü daha geniş kitlelere ulaşıyor

6 views
0
PAYLAŞ

Protokol kapsamındaki çocuklar, öğretmen ve mezunları, sosyal, sanat ve kültürel alanlar Mutlu Yaşam Köyünde çeşitli etkinliklerden yararlanılabilir.

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan ve İçel Anadolu Liseliler Derneği Başkanı Teslime Yıldız arasında imzalanan sözleşme kapsamında öğrenciler, öğretmen ve mezunları, sosyal, sanat, kültürel ve ahlaki katkı yönetimi amacı Mutlu Yaşam Köyünde çeşitli amaçlara hizmet eder. Dernek, vatansever doğa ile iç içe, üreterek, eğlenerek ve paylaşarak güzel zaman geçirmesi amacıyla hayata geçirmeyi kaldırmaları ve her yıl binlerce kişinin kullandığı Mutlu Yaşam Köyünde, sadece İçel Anadolu Liselilerin değil, göçle gelen çocuklar, farklı inançlar ve kültüre sahip insanların kaynaşması, iletişim ve dayanışmasına yönelik etkinlikler yapacak. Kültürler arası diyaloğu da geliştirecek etkinliklerin yanında ulusal ve uluslararası sanatçıların katılacağı, sanatın yürütülmesinde sağlanacağı ifade edildi.

“Mutlu Yaşam Köyü daha geniş kitlelere ulaşacak”

Mutlu Yaşam Köyünü daha geniş kitlelerin kullanması amacıyla yaptıkları iş merkezleri çevresinde İçel Anadolu Liseliler Derneğiyle bir protokol imzaladıklarını ifade eden Belediye Başkanı Tarhan, “Açıldığı ilk bölgede bu yana çok sayıda kurum, kuruluş, topluluk ve vatandaşa ev sahipliği yapan, özellikle dıştan gelen konuklarımızın misafir olduğu Mutlu Yaşam Köyümüz, İçel Anadolu Liseliler Derneğiyle birlikte daha geniş kitlelere ulaşacaktır.

Dernek Başkanı Teslime Yıldız ise “Mezitli Belediyesiyle farklı dönemlerde pek çok etkinlikte bir araya gelmek. Şimdi bu protokol ile iş birliğimizi daha geniş kitlelere hitap edecek ve daha çok insanımıza dokunacak şekilde büyütüyoruz” kullandı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK