Orhan Gencebay’dan ‘öldü’ haberlerine açıklama

Orhan Gencebay’dan ‘öldü’ haberlerine açıklama

7 views
0
PAYLAŞ

Dün sosyal medyada yayılan haberler Orhan Gencebay’dan konuyla ilgili açıklama geldi. Gencebay, yayılma haberin sanat çabaları üzerine “Allah’ın izniyle sağlığım yerinde kale gibiyim. Tüm gönül dostlarıma, canlarıma, en candan sevgi ve selamlarımı yolluyorum. Berhudar olsunlar, Orhan baba iyi” şeklinde konuştu.

Sosyal medya dün sanatçısı Orhan Gencebay’ın ölümlerine ilişkin haberlerle çalındı. Söz konusu söylenti ilk olarak sanatçının ailesi tarafından yalanlandı. Ardından Orhan Gencebay’dan açıklama geldi.

78 yaşındaki Orhan Gencebay, “Sevgili gönül dostlarım ve tüm yedilerim, hakkımda “Orhan Gencebay öldü” diye hızla yayılma tamamen asılsız ve sanat niyetiyle elde edemediği bir haberdir. Allah’ın izniyle sağlığım yerinde kale gibiyim. Gerçek ve güzel haberlerle anılmak üzere sevgiyle kalın” açıklamasını yaptı.

‘HENÜZ VADEMİZ DOLMAMIŞ’

Gencebay, açıklamalarına şöyle devam etti.

Orhan Gencebay, “Şükürler olsun, gayet iyiyiz. Henüz vademiz dolmamış, Rabbi bilir. Rabbinize teslim olan biriyiz. Bir ne derse o olur. Şükürler olsun. Gayet iyiyiz. Merak edenlere buradan en candan sevgi ve selamlarıma yolluyorum, berhudar olsunlar. Birileri demek ki böyle bir şaka yaptı. Ağır bir şaka. Ama bizlerle yaşamımız boyunca 15-20 kez yaşandı, alıştık. Daha önce de yaşadıklarınızı, oluyor böyle şeyler. Şu an sağlığımız iyi. Tüm gönül dostlarıma, canlarıma, en candan sevgi ve selamlarımı yolluyorum. Berhudar olsunlar, Orhan baba iyi” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK