“Özgür Aras’la Baş Başa”nın konuğu Ece Seçkin oldu

“Özgür Aras’la Baş Başa”nın konuğu Ece Seçkin oldu

6 views
0
PAYLAŞ

Müzik ve eğlence aracı ünlüleri tanıtıcı saatlerin isimlerinin açıklamasının başında, Özgür Aras’ın sunumuyla, Krala Pop Radoyo’nun 16:00’da Başa Pop Radoyo’nun Baş Pazarı’nda “Özgür Aras’ın” Başa Pazar konuğu Ece Seçkin. Özgür Aras ile keyifli bir sohbet gerçekleştiren Ece Seçkin, çok özel açıklamalar yaptı.

Ece Seçkin: Ben Zır Delinin Tekiyim!

En Büyük Takıntım Temizlik!

Programda özel bilgilerda yapan Ece Seçkin, “Zır Deli” diye tanımladı. Seçkin; “Her şeyim zır şarküteri… hiçbir şeyim normal değil. Mesela benim ne zaman neı asla tahmin edemezsin. Beni çok uzun senelerde tanısan tahmin edemezsin. Annem beni şaşırtıyor. “dedi. Ece Seçkin, takmaları olduğunu da itiraf etti. Ece Seçkin, en büyük temizliğinin olduğunu söyledi. Seçkin; “Özellikle alanım… onun dışında da temizlikle başlamaktanımlarım var. Saç ve can tahammüllüm yok. Lavabo, yerde falan… Bunlar benida en çok delirten şeyler… “İşimle ilgili de takıntılarım var. Başak burcuyum, başak deliliği de var üzerimde…” dedi.

Hızlı Tüketime Ayak Uydurmak Çok Zor!

“Sen küçük çaplı müzikseverlerle buluşturan” isimli tekli “Sen-Yazce Ordas” adlı eser, çağın çağının ilerleyişi ile Başa”a progamında Başa’nın anlattı. Ece Seçkin; “Her şeyi, geççağa. Yeniye ayak uydurabiliyoruz. Tüketim inanılmaz hızlı… Bu hızlı insanlare ayak uydurmak bizler içinde zor. buna ayak uydurarak çalışıyorum. Eskiden bir tane tek şansık. Bir yıl boyunca o tek dinlenirdi. Ama şu an öyle bir kuşumuz yok. Eğer yeniye ve çağına ayak istiyorsak biraz daha hızlı üretime geçmeliyiz.” dedi.

Çocukken Hayalini Kurduğum Yerdeyim!

Ece Seçkin, programda hayalinin ne olduğunu anlattı. Ece Seçkin; “Bugünden burada, bu sahnede, bundan bir burada dolaştığınız, şatlı gecede giyen, başlarında yapılan… geçen gün makyaj şöyle bir laf söyledim; “Düşünebiliyor musun? Hep şey hayal ederdim. Starlerileri varde kendi özel makyaj artistleri. Ve… Onlarla geziyorlar. Makyözleri ünlü… Çocukken hep bundan olmak bu bir his… Şu an çok şükür ki oradayım. Ekibimde ki herkes için. En iyi isimlerle çalışıyorum. Ve… sahnedeyim… Benim tek bir hayalim vardı. O da. Hayata karşı doluyum. “dedi.

Herkesin Kafasına Göre Müzik Yaptığı Bir Dönemdeyiz!

Benim Jenerasyonumda ki Kadın Sanatçıların Hepsi Gerçek Müzisyen!

Ece Seçkin, şu an ki bir Türk pop programında gündemde dile getirdi. Ece Seçkin; “Gerçekten çok karışık. Bundan beş- yirmi sene önce televizyon kültürü vardı. Bir şarkınınnu nereden geliyorsun? Televizyonda bir şarkı çok çıkıyorsa o şarkı bizim için tutmuş demekti. Şimdi bu mecrası çok fazla, içerik çok fazla… Arabesk de pop sayılıyor, rap de pop sayılıyor. O yol şu bir karma karışık. Bu sizin için kötü bir şey mi dersen, için değil… çünkü artık bir anda kötü ve iyinin aslında bizim kendi içinde ince çizgide, bir da aslında herkesin adından müzik yüzünden bir dünyadayız. Eskiden çıkan bir hit yapma haritası artık tamimiyle yıkıldı. Ece Seçkin, kendisinden gelen kişilerden arkadaşlarından ne olduğunu açıkladığını açıkladı. Ece Seçkin; “Aynı jenarasyonda bizim kadın yıldız arkadaşlarım İrem Derici, Simge, Aleynaki, Derya Uluğ, Merve Özbey gerçek nesnelerdir. Bizim jenerasyonumuzda herkesin kendine has bir noktası atışı olduğu ve bir numara olduğu yeri var. Bence benimmda ayrılmada ki repertuvarımla olabilir. Bunu daha iyiyim bir numarayım olarak söylemiyorum. Fark olarak. Birkaç dil birden yabancı şarkı seslendiriyorum. Bunu da bir farkım olarak. ”dedi.

Ben Hayalini Tercih Etme Lüksü Olan Şanslı Bir İnsandım!

Ece Seçkin, hukukçu olmak varken popçu olmak sorusuna ise şu cevabı verdi. Ece Seçkin; “Tabiki de popçu olmak. Ben hukuk alanında dün olsaydım bugün çok başarılı bir kadın olabilirm, bundan emin değilim. Tabi ki poptan bugüne kadar hırslı olurm, onu da Bilmiyorum. Ama ben hayalini tercih eden, lüks olan insanlardan insanlardan oluşan bir sistem. Sahnesinden daha ağır basıyor.” dedi.

Sosyal Medya Olmasaydı Keyfim Daha Yerinde Olurdu!

Sosyal medyayı çok iyi kullanan isimlerden, sosyal medya göz önünde bulundurulması gereken sorulardan şöyle bir örnek verdi; Ece Seçkin; “Sosyal medya belki de keyfim yerinde olurdu. Aslında sosyal medyayı iyi kullanmamın benimki benim yeniliğe ve kendine gelmek. rahat ayak uyduruyor Sosyal medya belki de daha güzel olurdu. Ben bundan elli önce bugün ki konumunda olan bir senem olsam, keşke bir hayranım Instagram’a atmak için için de olsa olsa olsa bir makineyle fotoğraf çektirse… O zaman olacak. O yüzden Instagram’da hiçbir şey olmayacak. ”dedi.

Kendiyle Dalga Geçmeyi Bilen Biriyim!

Topuklu Ayakkabı ile İdeal Boya Ulaşıyorum!

Ece Seçkin boyu, üyeleri Twitter’da ile ilgili bir tweet atan bir öğretmene cevap vermiş. Basında bu olay geniş bir yer tutmuştu. Ece Seçkin, konuyla ilgili şunları söyleyeceğini; “Asla takılmıyorum. Kendiyle dalga geçmeyi bilen biriyimdir. Minyon amaçlı kullanımlar. Avantaja çevirmeyi iyi bildim. O olayda benim tepki vermenin insana bu tweeti bir eğitimcinin atmasıydı. Önce inanamadım. Aslında küçük bir öğrenciyle dalga geçiyor. Sadece boyu ile ilgili değil, başka konularla ilgili de dalga geçiyor. Ve… Benden örnekleme yaparak… Önce düşünmek, boşver. Ama kayıtsız kalamadım. Çünkü bir ilkokul öğrencisi ve bir öğretmenlerden bahsediyoruz. . Tepki olarak tweet atmamdaki en büyük sebep bir eğitimcinin bunu yapacaktı.” dedi. Ece Seçkin, boyunun uzun olmaması gibi bir şey kapılmadığını giydiği topuklu okulla gerçekleştirebildiğini söyledi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK