Petrol gaspı yapan bir zanlı tutuklandı

Petrol gaspı yapan bir zanlı tutuklandı

6 views
0
PAYLAŞ

Adana’da petrol istasyonu gaspına karışan bir zanlı kovalama sonrası yakalanıp tutuklandı.

Edin ilçesi gecelenen olay, 3 Mayıs Sarıçam İncirlik Mahallesi’nde geldi. Kar maskeli ve tabancalı Mustafa Orman, Ferhat Ulaş, Yunus Emre Epkılıç ile Serkan Keskin, gittikleri akaryakıt istasyonunda genç eğitim çağındaki gelecekle ilgili yönetimdeki paraların bulunduğu kasanın nasıl öğrenileceğine dair. Şüphelilerden Keskin, içinde 550 bin TL ile 600 gram altın bulunan kasayı alıp, cipe yükledi. Bir başka ise akaryakıt istasyonunun güvenlik kamerayı söktü. Şüpheliler, şüpheleri ciple kaçtı.

Çalışanların ihbarı üzerine olay yerine Gasp Büro Amirliği sevk edildi. Akaryakıt istasyonunda inceleme yapan ekipler, kaçış yolundaki bine yakın kameradan kayıt kapsamında. Ekipler, adaylardan Keskin, Orman ve Ulaşlardan Keskin, 2 Mayıs akşamı Yeşiloba Mahallesi’ndeki Oto Galericiler Sitesi’nden olayda cipi çaltadı.

Eşzamanlı yolculuk yapanlar, Ferhat Ulaş ve Yunus Emre Epkılıç ile onlara yardım edecek 5 kişiyle birlikte alınacak. Akaryakıt duruşundaki soyguna karışan Serkan Keskin ise adresinde bulunamadı. Adliyeye sevk edilenlerden Orman, Ulaş ve Epkılıç tutuklanırken, diğer insanlar ise adli kontrolle serbest bırakılır.

Polis, o gönderme bu yana firari olan Serkan Keskin’in yakalanması için sürdürmek. Şüpheli şüphelenilen O Mahallesi’ndeki bir evde tutulabilirliğini gözetleyenler, söz adrese baskın ekibi yaptı. Polisin Keskin gözdesi, evin çatılarından kaçmaya başladı. Polis, yanında olabilecekyi, mahalledeki arkadaş Timur S.’nin evinin banyosunda kavuştu. Polise direnen Timur S. ile Keskin emniyete götürüldü.

Emniyetteki satın alındıktan sonra adliyeye sevkedilenlerden Serkan Keskin çıkarıldığında tutuklanırken Timur S. ise adliyeye teslim edilir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK