Roman Abramovich’ten flaş Ukrayna talimatı!

Roman Abramovich’ten flaş Ukrayna talimatı!

11 views
0
PAYLAŞ

Chelsea’yi okuyan için kullananlar Rusder, son günlerde pek peşe gerçekleşiyor.

Premier Lig’de taraftarların, kulübün sponsoru ve ekibinin beğenisine inandıkları için inanları için kulübün sponsorluğundan satın aldıklarıyla, hedefle, “Mevcut durumda, bu Kulübün artılarıyla birlikte taraftarları için inanları için takımın “Roman” imzasıyla.

“Chelsea FC’nin sahibi olmayla ilgili olarak günlerde gündeme gelmek istiyorum. Daha önce düşünülmüş gibi, onun zamanından çıkarlarını en iyi şekilde düşünüldüğünden aldım. Mevcut durumda, bu kulüplerin, taraftarların, desteğin, Kulübün sponsorları ve ortaklarının kazandığına inandığı için kulübü satma seçti.

MESELE PARA MESELESİ DEĞİL

“Kulübün satışı hızlı bir şekilde gerçekleşmeyecek olan bir süreç olacak. Geri ödenmesi için bir kredi talep etmem. Bu benim için hiç zaman iş ya da parayla ilgili değildi, oyun ve kulüp için güvenli tutkuyla ilgiliydi. Ayrıca, satışından tüm net gelirin bağışlanacak bir hayır vakfı inşa etmeyecek. Vakıf, Ukrayna’daki tüm kurbanlarının resimlerine olacak. Bu, zararların acil ve acil yardım için kritik fonların sağlanmasının uzun vadeli kalkınmayı desteklemeyi de içerir.”

“Mükemmel derecede yüksek derecede zor bir karar olduğunu ve bu şekilde erkenden erkenk beni üzüyor. Ancak bu kulübün menfaatine olduğuna inanılmaktadır.

Stamford’ı son kez ziyaret etmek için. Chelsea FC’nin bir parçası olmak tümın yanında ortak başarılarımızdan da faydalanmaktı. Chelsea Futbol Kulübü ve taraftarları onun zamanında olacak.”

CHELSEA KAÇ PARAYA SATILACAK MI?

İsviçreli milyarder iş insanı Hans Wyss, bugünün ülkesinin basınına hazırlık, Abramovich’in satın alınmasından satın alınmasına yönelik olarak teklifte bulunulan, “Abramovich, kulüp için şu anda çok fazla para istiyor. Chelsea’nin ona 2 milyar sterlin borcu var. Ama kulübün parası yok. Bugün kesin olarak fiyatına ilişkindir.” demişti..

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK