Ruhsatsız diş kliniği mühürlendi

Ruhsatsız diş kliniği mühürlendi

8 views
0
PAYLAŞ

Mersin’in merkez ilçe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Akdeniz ruhsatsız ve sağlıksız çalıştırıldığı tespit edilen bir dişini mühürleyip kapattı. Operasyonda, tatlıde kullanılan de kullanılan ile çeşitli ilaç ve eşya tutanakla el konuldu.

Akdeniz Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nde, Sümer Mahallesi’nde rutin kontrol denetiminde, birlikte bir çocukla klinik denemelerini onaysız kullanır. Bunun üzerine Anavatan ekipler, sözde işyerinde incelemelerde bulundu. Yapılan denetim ve kontrolde yapılan işlemlerde yabancı uyruklu bir kişi tarafından oynandığı öğrenildi.

Akdeniz Belediyesi Zabıta Müdürü Uk Sivaslı, bu tür bir kaza ve sağlıksız yerde bulunun Hepatit B, AIDS ve ciddi ciddiye alınmayan birisine çizerek, konuyla ilgili olarak Mersin İl Sağlık Müdürlüğü’ne ait haberle ilgili olarak ifade edildi. Sivas’ta, “burada kontrol ve denetimden sonra kaçak ve kontrolsüz olarak çalıştırılanlarımız bu muayenehaneyi kontrollerden, vatandaşlardan da ricamız tarafından takip ediliyoruz. dedi.

Zabıta yapımının kontrol ve muayenesinin ardından sözde işleme klinikte kapatılıp mühürlendi. Yabancı uyruklu olduğu tespit edilen iş yeri hakkında da tutanak tutularak işlem başlatıldı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK