Saadet Işıl Aksoy: İnsanların yaşadıklarını düşününce üzülmemizin önemi yok

Saadet Işıl Aksoy: İnsanların yaşadıklarını düşününce üzülmemizin önemi yok

24 views
0
PAYLAŞ

Önceki gün Bebek’te merkez ünlü oyuncu Saadet Işıl Aksoy, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Saadet Işıl Aksoy, Kahramanmaraş merkezli meydana gelen iki büyük depremin ardından 10 ilimizin etkilenmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Aksoy, “Elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışıyoruz ama böyle demek de biraz insanı kötü hissettiriyor. Oradaki insanların yaşadıklarını düşününce bizim üzülmemizin pek bir önemi yok işin gerçeği.” dedi.

Güzel oyuncu Saadet Işıl Aksoy, geçtiğimiz gün Bebek’te yürüyüş yaparken objektiflere yansıdı. Basın mensupları ile sohbeti ihmal etmeyen Saadet Işıl Aksoy, merkez büyümesi Kahramanmaraş olan 7,7 ve 7,6’daki iki büyük depremin ardından 10 ilimizin etkilendiği afetle ilgili konuştu.

Aksoy, “Herkesi olduğu gibi beni de çok yönlü. Çok üzgünüz. Elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışıyoruz ama böyle demek de biraz insanı kötü hissettiriyor. Oradaki insanların yaşadıklarını düşününce bizim üzülmemizin pek bir önemi yok içindeki gerçek. Devam etmeye çalışıyoruz hayata. Yeni bir apartmanda oturuyoruz. Daha önceki yönetimlere göre yapılmıştır. Herkesin bir yaşadıklarının içinde olduğu için bir soru işareti var herkesin kafasında.” dedi.

Normalleşme ile ilgili konuşan Aksoy, “O kadar zor bir soru ki bu şimdi… Herkes için farklı. İnsan bir acı yaşarca, bir de bu kadar toplumsal acı yaşarca biraz birlik olma duygusu gelişiyor. Unuttuklarımızı bir hatırlayalım istiyoruz. O birliğin içinde de o birliğe saygı duyarak hareket etmek lazım. Bir yandan da herkes ona olaya verdiği tepki farklı oluyor” ifadeleri kullandı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK