Şahan Gökbakar, Erdoğan’ın gençlerle buluşmasını böyle tiye aldı

Şahan Gökbakar, Erdoğan’ın gençlerle buluşmasını böyle tiye aldı

3 views
0
PAYLAŞ

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dün gençlerle buluşması sosyal gündem konusuna yönelik, komedyen Şahan Gökbakar, programına katıldı. ‘Bir soru da ben sorabilir miyim?’ diyen Gökbakar, “Sayın Cumhurbaşkanı’na gençlerin sorularını bir zamanların “Gerçek Kesit” programını hatırlattı. Seçme gençlere, ezberletilmiş sorular ve tonlamalar aynı oradaki canlandırmalar gibi…” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın genç seçmenlerle buluşması ile ilgili videosu, dün televizyon kanalları ve sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Programın arkasındaki sosyal ise medya paltformlarından programa katılan gençlerin AK Partili olduğu ve sorularına özel olarak seçildiği ve sorulduğu eleştirileri geldi.

ŞAHAN GÖKBAKAR TİYE ALDI
Oyuncu ve komedyen Şahan Gökbakar da dün yayınlanan program ile ilgili paylaşımda bulunarak tiye aldı. Gökbakar, “Sayın Cumhurbaşkanına gençlerin sorularını bir zamanların ‘Gerçek Kesit’ programını hatırlattı. Seçme gençlere, ezberlenmiş sorular ve tonlamalar aynı oradaki canlandırmalar gibi. Yalnız ‘alternatif genç’ kostümü tam olmamış. Bu davranışı neden 5 yaşındaki kız çocuğu plaj şapkası giydirdiniz?” şeklinde yorumda bulundu.

Gökbakar, ‘Bir soru da ben sorabilir miyim?’ notuyla yaptığı paylaşımda da başındaki yeşil şapkasıyla dikkat çekici bir gence benzeyen bir fotoğraf paylaştı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK