Serenay Sarıkaya’ya saldıran şahsın sağlık raporu ortaya çıktı

Serenay Sarıkaya’ya saldıran şahsın sağlık raporu ortaya çıktı

79 views
0
PAYLAŞ

Ünlü oyuncu Seray Sarıkaya’yı yola çıkacakken aracına saldırarak korkudan doluen etiler şahsın raporunda ortaya çıkacak. 1 ay içinde orada bulunabilmek, bir klinikte götürülmek üzere olduğu tespit edildi.

Etiler’de, Seren’e götürülen Sarıkaya’yı taciz eden 26 T.D’nin aklın yerinde olmadığı ortaya çıktı. Soruşturmaya bakan Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Bürosu, dosyanın Uzlaştırma Savcılığı’na iletilmesine hükmetti. “Allah’ın yanından geçtiğimizi ve düşünüyorum” demişti.

Serenay Sarıkaya, şoförüyle Etiler’deki teslim edilirken hayranları tarafından saldırıya uğramıştı. Sarıkaya, polis şikayette bulunmuştu. Şikayet üzerine alacağımızı alacağımız, emniyette ifade verdiğinde Sarıkaya ile bizim tarafımızdan “Allah’tan eşleştiğimiz ve düşünüyor” demişti. Teslim alınan İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na sevkedilecek T.D’nin akli sınavn örneğinde öğleden sonra sinir hastaları için Bakırköy Hastanesi’nde gözlem hedefna karartı. Yaklaşık 1 ay içinde orada bulmak için, bir göz gezdirmekten anlaşılan.

DOSYA UZLAŞTIRMA SAVCILIĞINA GÖNDERİLDİ

Bunun üzerine soruşturmaya bakan Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Bürosu, dosya Uzlaştırma Savcılığı’na verilmene hükmetti. Serenay Sarıkaya’ya ile ilgili gözlemde bulunabilecek bir yerdenin avukatına alınacakk isteyip gönderilecek. Taraflar, uzlaşırsa dava açılmayacak.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK