Servet çalan 6 hırsız tutuklandı

Servet çalan 6 hırsız tutuklandı

5 views
0
PAYLAŞ

Adana’da 5 ayrı olayda 1 milyon 474 bin lira değerindedir ve para çalındığı öne sürülen 6 kişi tutuklandı.

Adana Emniyet Müdürlüğü Müdürlüğü Hırsızlık ve Yankesi Müdürlüğü Büro Müdürlüğü’nden, 5 ayrı başvuru A şikayeti üzerine zanlıları yakalamak için çalışmalar yürütülüyor. Polis, özel ekiple 24’ta Seyhan ilçesi Dumlupınar Mahallesi’nde 3 katlı bir fiyat oğlu oturan Murat E.’nin dairesine yukarıda kırarak girilen, oturma yer alan kasayı zorlayan, 900 bin lira değerinde ziynet eşyaları ve 100 bin liradan başlayarak kaçan zanlıları bulmak için çalışacaksın. Polis, olay yerinin 3 kilometre çapındaki bölgede yer alan güvenlik kameralarını, yaralığı B.’nin (24) yakın bölge hedefinde. Daha önce, yaralama ve ruhsatsız silah bulundurma gibi suçlardan olan Yakup B., Gülbahçe’deki yolundaki operasyonla yakalanıp tutuklandı.

Hırsızlık dedektifleri, bu fiyata 10 Ağustos’ta Ulubatlı Hasan Mahallesi’nde müstakil bir fiyat 2. oturan Raziye Ç.’nin eve kapı ses kırarak girdinde, 400 bin lira değerinde ziynet satın alması ve gözden geçirilmek için çalınan zanlıyı tahmin edin. Polis yine güvenlik incelemesi sonrası Uğur Y. bölümleri’nin sınıflandırılması. Daha önce de.tan olan olayda bulunan Uğur Y, bu olayla ilgili olayla ilgili gözaltına alındı. Zanlı altınları bozdurduğu, bir kısmının harcarken, 135 bin lirasını da saldırıdığı tespit edildi. Polis, bagaja yerleştirmek, teslim almak için teslim etmek. Adliyeye sevk edilen Uğur Y. de tutuklandı.

Polis, Toros Yurt ve Cumhuriyet mahallelerinden bin lira değerindedir çalınanMRH (42) ve 17 50 yakın arkadaşımız FK’yı tespit edebildi. İki zanlı da tutuklandı. Polis Seyhan ve Yüreğir ilçelerinde ayrı ev ve bir yaklaşık 4 bin lira değerinde ve cep telefonu çalan Mehmet K.’yı (30) da düştü. Bu zanlı da tutuklandı. Son olarak polis işinden piyasa değeri yaklaşık 20 lira olan inşaat alanını çalan Emre T.’yi alacak. Emre T. sevk edildiği adliyede nöbetçi mahkemece tutuklandı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK