Seyhan’ın KHK’lı işçilerine 20 bin TL promosyon

Seyhan’ın KHK’lı işçilerine 20 bin TL promosyon

6 views
0
PAYLAŞ

Seyhan Belediyesi’nde, kadrolu, sözleşmeli personellerin teslimi, KHK’lı banka promosyonu ihalesi 20 bin TL’lik anlaşmayla sonuçlandırıldı. Bin 906’ya ilerleyecek. Yoluna 20 bin TL tanıtım yoluna gidecek.

Seyhan İmar A.Ş. çalışan çalışan KHK’lı işçiler banka promosyonu ihalesi dün Meclis Salonunda. 7 bankanın indirimden sonra teklifler sonrasında, 40 fiyatın fiyatına göre fiyat teklifini artırmada fiyattan sonra, fiyat teklifi 1906 için fiyat teklifi en yüksek fiyat teklifi veren bankayı kazanır. Bin 906’ya ilerleyecek. Yoluna 20 bin TL tanıtım yoluna gidecek.

“Emekçilerimize hayırlı, uğurlu olsun”

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, her zaman emekten ve emekçiden yana “öğrenme”, “Çalışanlardan önce yetiştirilen promosyonlarının ekonomik kriz uygun olarak alınması için çalışanlarımızın incelemesi, sendikaların ilgililerle birlikte uyum içinde son olarak. Önce kadrolu işçilerimiz, memur ve sözleşmeli personellerimiz, şimdilerimiz de Seyhan İmar AŞ çalışma grubu KHK’lı işçi çizelgeleri promosyon tabloları tabloları. Emekçilerin elde ettiği bu önemli kazanımların diğer belediyelere de örnek gösteriliyor. Tüm emekçilerimize hayırlı, uğurlu olsun. Güle güle harcasınlar” dedi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK