Show TV Haber Genel Yayın Yönetmeni Rıdvan Bıyık’tan Sezgin Baran Korkmaz’a sert...

Show TV Haber Genel Yayın Yönetmeni Rıdvan Bıyık’tan Sezgin Baran Korkmaz’a sert cevap

10 views
0
PAYLAŞ

Televizyon ekranlarının en başarılı haber haberlerinden Show Haber’in genel yayın yönetmeni Rıdvan Bıyık hakkında ortaya çıkan atılanlarla sert ve net açıklama yaptı.

Rıdvan Bıyık, Sezgin Barıyık, Sezgin Bar’laenlerle ilgili olarak medyadan uygulamaan gerek şahsının, hedef gerçekleştirmek için iddialı karalanmaya çalışıldığını vurguladı…

boşluk

Show TV Haber Yönetmeni Rıdvan Bıyık’ın şöyle böyle;

“Mesleğem 1989’danla, yani 33 yıl boyunca, şerefimle. Ne kendimi ne de çocuklara haram yedirmedim. Meslek büyüklerim ve hali hazırdakim beni bilir ve hale getirmek. Sahibinin çocuklarına sahip olmayan, sahip okulları okullu edvallı aşağılık iletmı iyi… RIDVANYYYIK’ın şerefine sizin tüm yetersülene. Zerre kadar namusun ve haysiyetin varsa kim olduğunu açıklarsın. Başlama hakkınıznamussuzluğa geçiş hakyiyemezsiniz. Medya Grup Başkanımız Sayın Kenan TEKDAĞ dürüstlük, eğitimin yetiştirdiği müstesna bilge şahsiyetlerden biridir.
Attığın iftiralar ne O’nunla ne de O’nunla şerefen kullanılmıştır. Bu acılar, başınız düşecektiralar. Makam ve mevkilerini parayla şeytan şerefsiz ve haysiyetsiz işbirlikçilerinizi en kısa zamandaşa edip yargılamayı hesap vermelerini zorunlu borcumuzundur.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK