Simge Sağın, Galatasaray’ın şampiyonluk kutlamasına katılacak

Simge Sağın, Galatasaray’ın şampiyonluk kutlamasına katılacak

5 views
0
PAYLAŞ

Beşiktaş aşkını yaşadığıyla Simge önceki akşam Turkcell Vadi’de Atlantis Yapım organizasyonu ile yapacağı konserde sürpriz bir açıklama yaptı. ‘Aşkın Olayım’ şarkısı Galatasaraylı futbolcu Icardi ile özdeşleşen Simge, Galatasaray’ın şampiyonluk kutlamalarına katılması için gelen daveti kabul ettiğini söyledi…

Bütün yazı konser vererek geçirecek olan Simge sezonun ilk açık hava konserini dün Türkiye’nin sahnesi Turkcell Vadi’de verdi. Biletleri satışa çıktıktan kısa bir süre sonra tükenen konserde, enerji ve büyüleyici performansıyla hayranlara unutulmaz bir gece yaşayan Simge, son döneme damga vuran, en sevilen şarkılarını binlerce hayranla birlikte seslendirdi.

Liste başı hitleri ve güçlü sahne görüntüsüyle Türk müziğini barındıran ikon haline gelen Simge, kendisini dinlemeye gelen yedilerine teşekkür ederek “İyi ki varsınız, iyi ki geldiniz” diyerek konserine hız kesmeden devam etti.

Simge, Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Icardi’yle özdeşleşen şarkısı ‘Aşkın Olayım’ı aldığı tezahüratla arka arkaya iki defa söylediğini söyledi. Simge “Çok zıtlık. Koyu bir Beşiktaşlı olarak öncelikle Galatasaray’ın fotoğrafını çektim. Bize bu yakışır. ‘Aşkın Olayım’ kendi şarkısı. Icardi ve Galatasaray camiasına da teşekkür ediyorum. Şampiyonluk kutlamaları için çok nazik bir davet aldım. Davet icabet gerekiyor. Benim de onlara bir teşekkür borcum var” dedi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK