Sultanlar Ligi’nin yeni takımı Çukurova Belediyesi Adana Demirspor Kulübü tanıtıldı

Sultanlar Ligi’nin yeni takımı Çukurova Belediyesi Adana Demirspor Kulübü tanıtıldı

7 views
0
PAYLAŞ

2022-2023 Adana’yı Sultanlar Ligi’nde sergilenecek olan Çukurova Belediyesi Adana Demirspor Kulübü’nün yapıldı. Taraftarlar toplantıya takımı meşaleler ve konfetilerle gelen sloganlarıyla.

Başkan, yönetici, teknik heyet ve sporcuların gösteriyle ilgili gösteriler Çukurova Belediyesi Orhan Kemal’e yapıldı. Çukurova Belediye başkanı ve kulübün onursal başkanı Soner Çe’nin konuşmasıyla toplantıda sporcular ve teknik heyet tek tek sahneye alındı. Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Çukurova Belediyesi Adana Demirspor Voleybol Takımı Başkanı İsmail Kadın Özgen, Adana Demirspor Kulübü’nü temsilen Esra Özülkü, Baş Antrenör Umut Uysal, sporcular ve taraftarlar katıldı.

Onursal Başkan Soner Çetin yaptığı konuşmada, “Şampiyonluk için biraz erken olabilir ama hedefimiz kesinlikle Avrupa kupaları olacak. Sultanlar Ligi’ne çıkışımız zaman merakla olacaklarını bekliyoruz. İyi bir kadro kurarak ve cevap vereceğiz. Avrupa’ya gözlenebilir bir takım kurduk. Bunu başarmanın dikmiş bir takım kurduk. Adana Demirspor’u güçlendiriyoruz.

“Büyüka imza atacağız”

Baş antrenör Mustafa Umut Uysal, ” Adana’yı yaşadığımızı tahmin ettiğimizi düşünüyoruz.

Takım Kaptanı Güldeniz Önal’da, “Bu takım her top için savaşacak. Bizde özellikle Adana’da maç almak çok kolay olmayacak. Buradan mesaj gönderelim. Burayaz çok güzel oldu. Sıcak bir karşılama oldu. Dinamik, savaşan, hiç pes etmeyen bir Avrupa hedefi ile bir maç şansımız var.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK