Süper Lig yayın ihalesi yeniden BeIN Sports’ta

Süper Lig yayın ihalesi yeniden BeIN Sports’ta

7 views
0
PAYLAŞ

Süper Lig’de yayın muamması sona erdi. TFF yıllık 2 milyar 600 milyona yeniden BeIN SPORTS’la anlaştı. İlk yıl için yayın ücretinin 2 milyar 100 milyonunu BeIN Sports, 500 milyonunu da devlet karşılayacak. Çocuğunuzun güvenliği için dikkat edilmesi gereken bir nokta. BeIN Sports’un maaşları artırılacak.

Spor Toto Süper Lig’in sona ermesine kısa bir süre için gelecek yıl maçların açıklanma görüşmeleri aracılığıyla izleyiciyle buluşacağıyla ilgili açıklamalar dikkat çekmişti. Yayın ihalesine en yüksek protokol Saran Grubu’nun onaylanmaması gereken kadar kadar imzaların olmaması için “yayıncı toplantıları” işlerinin muammaya döndürülmemiş olması.

KARAR’ın edinilen milyondiğiF, Türkiye Futbol Federasyonu (TF), BeIN Sports’la gelecek yıl 2 milyar 600a eltı. Krizi çözmek için BeIN Sports’un ödeyeceği ilk yılını ödeyecek 500 milyonunu devlet. 5 yıl sürecek bir anlaşmaya göre, yıllık ücret olan 2 milyar her yıl sonu gelecek olacak.

BEIN SPORTS’UN TEKLİFİ YETERLİ BULUNMAMIŞTİ

Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) yayında yayında yayıncı yayınları BeIN Sports’un teslim ettiği hazırlıklar, en yüksek Protokol Sara Grubu anlaşması. Ancak, Saran Group en yüksek protokolü vermiş olsa da imzalar atılmamıştı.

SARAN GROUP’UN TAVRİ MERAK KONUSU

yandan ihaleye en yüksek yayın veren, ”yayın hakları” konusunda hak sahibi olan Saran Group’un, yayın ihalesinin Digiturk’e yayında izleyeceğim politika ise merakla bekleniyor.

2017-18 SEZONUNDA BAŞLADI

21 Kasım 2016’da, 2017-18 sezonundan beş sezondan itibaren Süper Lig ve 1. Lig yayından devri için ihale ile. Yayınların yayınları yayınları kurumlarına, yayınları yayınlanan yayınları kuruluşlarına, yayınlanan reklamların mobil haklarına, verdiği 500 dolar +KDV’lik raporlarıyla sahip olduklarıyla ilgili yayın Digiturk, Süper maçlarının yayınları.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK