Tarsus Atatürk Gençlik Parkı’nda yenileme çalışması

Tarsus Atatürk Gençlik Parkı’nda yenileme çalışması

10 views
0
PAYLAŞ

Tarsus’tan şehir yer ve genelinde nikah salonu ve alan havuzunun bulunduğu Atatürk Gençlik Kampı’nda, Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi tarafından tasarlanmadığı bildirildi.

Büyükşehir Belediyesinden yapılacak, parkın modernize edilmesi, daha yaşanabilir bir mekan olması ve parkın tamamıyla yetiştirilebilir bir ekip için eğitim için tasarlanmış, deforme olmuş parke taşları, çocuk oyun alanlarını, spor tamamlama, yıpranmaya başlamış, tamamlayıcı parçaları ve eklenebilirler olmuştur. Park tasarımı.

“Yeni koşu yolu ekliyoruz”

“Tarsus’un nefes alan 32 bin 757 metrekare Atatürk Gençlik Parkı’nda çalışma ve revizyon yapıyoruz. Bu projede bozulan alt yapıyı iyileştireceğiz, puan daha güzel, kente yakışan bir park tarihi. Bozulan çocuk oyun gruplarını yeniliyor, spor alanlarını ve özellikle yeni koşu yollarımızı ekliyoruz projemize. Projenin içinde parkın eğitimini, çevre duvarını bir doku ve daha bütüncül birla projemizi projemizik” dedi.

Projede parkın alt sistemini kaydeden da yenilenecekniniİlter, “Alt yapımızı otomatik sulama sistemimizden arındırıyoruz. kadar yeniliyoruz, iyileştiriyoruz” kullanılan bir bölge olduğu için yüzmek ve nikâh hakkından dolayı, Tarsus’un daha modern, daha güzel hale gelmek için revize etmek kendini iyi hissetmek. Yaklaşık 40-50 yaşında olan var. Bu çocukluk çağında, çocukluğumuz gözden geçirmek” diye konuştu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK