Tarsus Karavanpark, turistlerin ilgi odağı oldu

Tarsus Karavanpark, turistlerin ilgi odağı oldu

6 views
0
PAYLAŞ

Tarsus ücretsizsi indirmek için Karavan Park, konaklama ve elektrik hizmetinin yanında güzellikleri, kentten yakın yakın olmak ilgiyle tercih ediliyor. Alan içinde tuvaletler, atık su boşaltma alanları ve çeşitli alanlarda bulunanlar. Karavan Parkı, doğal güzelliklerinin yanında ayrıca endemik ve aromatik şifalı bitkiler, portakal ve mandalina ağaçları da bulunduruyor. Kent’in yakınlığı ile Tarsus’la gezmekten zevk almak. Türkiye’deki seçimlerden farklı olanlarla birlikte karavan keyfi yaşıyor. Belediye başkanı Haluk Bozdoğan’ın da genel anlamda gidişatı ile yurtta olduğu gibi Karavan Park, dünya içinde sosyal medya fenomenleri, yorumlar ve youtuberler tarafından paylaşılıyor ve iyi yorumlar alıyor. Karavancılar tarafından internet üzerinden rekor beğeni alan Karavan Parkı, yolcu tarafından paylaşılıyor.

“Kedimiz ve köpeğimiz aile boyu burada çok güzel vakit geçirdik”

Karavan Park’ı deneyimlemek Antalya’dan gelen Latif Demir ve Fatma Demir çifti, çok memnun kalanlarını dile getirmek, “Buraya kaderinde şansımız doğal güzelliklere hayran kalıyor. Kedimiz ve köpeğimiz ile aile boyu burada güzel vakit geçirmek. Belediye başkanımız Bozdoğan’ın bu projesi tüm belediyelere örnek olmalı. de biz çok memnun etti. Arkadaşlarımıza tavsiye edilecek ve burayı ziyaretleri.

“Olanakları çok güzel ve ücretsiz olması da geçiyor”

Adana’da olması için sık sık Tarsus Karavan Parka’larını belirten Semiha Göğüsgeren, Fatih Göğüsgeren ve Nihat Şan, “Sıkana karavanımız ile geliyoruz. Vatandaşlar için böyle bir hizmet veren bir belediyesi tabiki illeri hak ediyor.Tüm büyükşehir de böyle bir hizmet vermelerini istiyoruz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK