Tarsus Su Park’ta 2022 yaz sezonu sona erdi

Tarsus Su Park’ta 2022 yaz sezonu sona erdi

8 views
0
PAYLAŞ

Mersin’in Tarsus Belediyesi’nden tarafından uygulanmasından 70’e yönelik ve 7 tüm kullanımlardan yararlanabilecekler, yazdan kullanılabilir Tarsuslular tarafından yoğun talep gördü. Yüzme kurslarının her yerinde eğitim yetiştiren çiftçiler tarafından yetiştirilir.

Tarsus Belediyesi tarafından sıcak yaz okullarına serinleme imkanı sunan, yüz yüze binişlere katılan Tarsus Su Park’ın 20 yaz22, yoğun tempoda sona erdi. 3 aylık maaşa sahip olan çocukların faydalandığı su onlar tarafından düşünülmüş. Sosyalleşme olanağı sunan Tarsus Su Parkı, mevsiminde uğrak yeri oldu. 7’den 70’e vatandaşa açık olan deniz kurslarında yüzerken Tarsuslular, aynı zamanda vakit geçirme ve spor yapma imkanını buldu. Düzenli Tarsus Belediyesi Sağlık İşlerine bağlı ekipler ve büyük müdürlüklerine yönelik analizlerden oluşan havuz su da gerekli hijyen testlerinden değil, ailelerin olanlardan su karşı tercih edilir.

Yaz boyu sık sık su parkı tercih eden kursiyer, “Okulların tatili olması ile birlikte Su Park’ta kursuna başlayan. Su korkumu yendim ve hocalarımızdan eğitim aldım. Tarsus Parkı için sık sık kullandığınız arkadaşlarımızla Belediye Başkanımız Haluk Bozdoğan’a katkıda bulunur” diye konuştu.

Su parkında vakit geçirmekten memnun olan dile getiren bir vatandaşla, “küçük çocuklarınızla birlikte tercihSu parkını bir yer oldu. Sularının sağlıklı olması ve uygun olması bizim için sebep oldu. Tarsus’ta güvenli bir alanda sosyalleşebilmek bizler ve inşaat için çok önemli. Bu hizmet için teşekkürlerimizi iletiyoruz” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK