Tarsus’ta ekmek Ramazan ayı boyunca 1 TL

Tarsus’ta ekmek Ramazan ayı boyunca 1 TL

4 views
0
PAYLAŞ

Mersin’in Tarsus ilçe Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayı boyunca iftar sofralarının vazgeçilmezi olan ekmeği Tarsusluların soflarına 1 TL’den ulaştıracağı saklanıyor.

Dar gelirli ve ihtiyaç sahibine yönelik düzenli operasyon gerçekleştiren Tarsus Belediyesi, Ramazan ayı boyunca da bunu sürdüreceğini ifade etti. Artan maliyetlere rağmen, sahiplerinin bütçesine katkı sunmak adına ekmek satışını en uygun fiyatlarda tutan ilk zamanlardan Tarsus Belediyesi, Ramazan ayından itibaren halk ekmek fırınında 210 gram ekmek 1 TL’den satacak.

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, Ramazan ayı boyunca her gün geliri olmayan ihtiyaç sahibi ailelere de açıkta ekmek uygulaması ile ücretsiz ekmek dağıtılacağını vurguladı.

El değmeden üretiminin gerçekleştirildiği ekmeğe farklı bir boyut kazandırdıklarını kaydeden Bozdoğan, “Artan fiyatlara rağmen biz her zaman halkımızın yanında olacağız. 11 ayın sultanı Ramazan’ın coşkulu, duygulu ve bereketli ortamına bakteri ve cep dostu ekmek sunarak, iftar soflarına misafir geleceğim” dedi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK