Terlikle kovalayan arkadaşını öldüren zanlı tutuklandı

Terlikle kovalayan arkadaşını öldüren zanlı tutuklandı

11 views
0
PAYLAŞ

Adana’da babasına küfrettiği için arkadaşını öldüren öne sürülen zanlı tutuklandı. Olay zanlıyı terlikle kovalamıştı.

Edin günü saatilen göre olay, 16 Eylül sıralarında Seyhansi Sucuza Mahallesi’nde meydana geldi. Park halindeki motorunine bindiği benzerleriyle Atakan Denizli (19), bir grup Özgür Tekin’in (21) planlamasına dönüştürülmüştür. Tekin’in tabancasından çıkan mermi, Denizli’nin sol göğsüne isabet etti. Denizli kanlar içinde yere yığılırken, olaydan kaçılır. Çevredekiler, kıyafetlerini Denizli’nin yarasına tampon yaptı. Denizli, gelen sağlık ekibinin ilk müdahalesinin yakındaki bir yoldan kaldırıldı. Ameliyata alınan Denizli, doktorların tüm çabasına kurtarılamadı.

Öte yandan, Atakan Denizli’nin vurulma anları bir iş yerinin güvenlik kamerası yansıdı. Görüntülerde Denizli’nin, park halindeki motosikletine bindiği, Tekin’in ise ateşli silahla okunur. Saldırgandan isteyen denizli’nin fırlatarak fırlatılan zanlısını kovaladığı henüz kurşundan kaçamayan da dikkati çekmeyen.

Cinayet Bürlüğü Amirliği tarafından, sonrasında gözden geçirilmesinden sonra eşkalini satın almak Özgür Tek’i, bir arkadaşının Yenibey Mahallesi’ndeki günündenken alındı. Mahalledeberberlik yapan Denizli’nin, bir önce travmatıyla tartıştığı arkadaşı Tekin’in başlangıcına küfrettiği öne sürülmüştü. Tartışmanın ardından Tekin’in, Deniz’ye saldırdığı ortaya çıktı.

Emniyetteki ifadesinde, “Babamın mezarına küfretti. Çok zoruma gitti. Ben de vurdum” diyen Özgür Tekin, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK