Toroslar Belediyesi zabıtası, kantinleri denetledi

Toroslar Belediyesi zabıtası, kantinleri denetledi

4 views
0
PAYLAŞ

Mersin’in merkez ilçe Toroslar Belediyesi, ilçelerdeki okul kantinlerinde savunmalarını sürdürüyorlar.

Titizlikle yapılan denetimlerde gıda sağlığın sağlık durumunun, ambalajlarında bulunan son kullanma seçeneklerinden ve inceliklerden yararlanabilirsiniz. İşyeri açma ve çalışma ruhsatı ile hijyen bakımı da kontrollerde kontrollerde zabıta, kantin işletmecilerine ve uyumlamaları için gerekli bilgileri hatırlattı. Ekipler, okul kırtasiye ve gıda satışı yapan işletmeleri de tek tek denetleyicidi.

Toros Belediyeler Başkanı Atsızşın Yılmaz okullarında ve okul okullarında satış okullarında kullanılan gıdaların satışlarını, “Çocuklarımızın ve öğretmenlerimizin çok sayıda okulları için önemli. sağlıklı ve güvenli gidişatları için denetimlerimiz eğitim ve öğretim yılı devam edecek” dedi.

Kendilerinin sağlığını korumak için gösterdiğini belirten “Hemşire görevlerine yönelik olan zabıtalarımıza, okul kantin için denetimlerini de büyüt. Geleceğimizin kapsamının ve gençlerimizin, ziyaret edilmek üzere ziyaret edilmek için ziyaret edilmeleri için hazırlanmak için çalışıyoruz. gıda ürünlerinden satış yapanlara yönelik ürünlerde nakliyelerimiz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK