Toroslar Belediyesinin tenis turnuvasında ödüller sahiplerini buldu

Toroslar Belediyesinin tenis turnuvasında ödüller sahiplerini buldu

4 views
0
PAYLAŞ

Toroslar Belediyesinin, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamındaki tenis turnuvasında ödül sahiplerini buldu.

Toroslar Belediyesi tarafından 16-20 Mayıs tarihleri ​​arasında düzenlenen 19 Mayıs Kupası’na 9-50 yaş kategorisinde Mersin’in 55’inci oyuncusu katıldı. Sporcular, kendi kendilerinida kıyasıya mücadele etti. Toroslar Belediyesinin Tenis Kursu öğrencilerinin de yarıştığı turnuva, centilmence geçti. Yoğun ilgi gören turnuvanın ödül töreni, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Belediye Meclis Üyeleri, sporcular ve ailelerinin katıldığı törende çocuklar, heyecanlarını yine Başkan Yılmaz ile paylaştı.

“Tüm sporcularımı tebrik ediyorum”

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, turnuvaya katılan tüm sporcuları tebrik ederek, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 104’üncü yıl dönümü coşkusunun Toroslar Belediyesinin tenis kortlarına yansıdığını söyledi. Spora ve sporcuya verdikleri önemin gökyüzünü çizerek, sporun bir parçası olan tüm yönlendiricia ayrıca teşekkür eden Yılmaz, “Belediyemiz dahili farklı branşlarda kursumuz var. Tenis kursumuzda da bunlardan bir tanesi. Mutlu gidiyor. kullandı.

Başkan Yılmaz, daha sonra turnuvaya katılan sporculara kupa ve madalyalarını takdim etti.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK