TSE ekipleri, Mersin Büyükşehir Belediyesinin dış tetkik sürecini tamamladı

TSE ekipleri, Mersin Büyükşehir Belediyesinin dış tetkik sürecini tamamladı

4 views
0
PAYLAŞ

Toplantıda konuşan Kapanış Genel Sekreteri Olcay Tok, “Eksiklerimiz varsa hem kalite yönetimi hem iş sağlığı konusunda, onları çok ciddi bir şekilde ele alacağımıza emin olabilirsiniz” dedi.

Mersin Büyükşehir Belediyesinde, TSE ekipleri tarafından 3 gün boyunca sürdürülen gözlem tetkikleri tamamlandı. Yapılan toplantıyla da tetkik süreci değerlendirildi. Hizmet Güvenliği Göstergesi TS ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgelerinin geçerliliğini korumak için yapılan incelemeler, tüm birimlerde oturum. Tetkik süreci, Kent Konseyi Toplantı Salonunda son görüşmenin sonunda yapılan değerlendirmelerle tamamlandı. Toplantıda, birimlere yapılan gezilerde büyük hatalara rastlamalarını ifade eden tetkik ekibi, olması gereken noktaların olduğunu ve ekibin bu değerlendirme noktalarını dinleyerek gerekli notları alarak aktardı.

“Eksilerimiz varsa onları çok ciddi bir şekilde ele alıyoruz”

Kapanış toplantısı ile ilgili konuşan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Olcay Tok, “Umarım tetkik ekibi memnun kaldılar. Yapılan incelemenin ardından eksiklerimiz varsa hem kalite yönetimi hem iş sağlığı konusunda, onları çok ciddi bir şekilde ele aldığımızdan emin olabilirsiniz. kullandı.

Büyükşehir Belediyesi Yönetimi ve Kent Araştırmaları Şube Müdürü Ezgi Başer ise 3 gün boyunca yoğun bir tetkik gezilerini belirterek, “Yoğun bir birim ziyareti oldu. Tetkik ekibiyle tüm birimlerimizi ziyaret edip Kalite olan geri bildirimlerini almaya çalıştık. Elde ettiğimiz sonuçları kendi içimizde değerlendirip belge yenileme istikametinde yine ilerlemeye katkı. Katkıları için inceleme heyetimize çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK