Üç Kız Kardeş’in Nesrin’i İclal Aydın ameliyat oldu!

Üç Kız Kardeş’in Nesrin’i İclal Aydın ameliyat oldu!

4 views
0
PAYLAŞ

Üç Kız Kardeş dizisi ile seyirci karşılaşması çıkan İclal Aydın, ameliyat masasına yattı.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan İclal Aydın, sağlık analizi açıklamalarında bulundu. Aydın, paylaşımında “Bu fotoğraf Servikal Mikrodiskektomi ameliyatımdan yedi saat sonra çekildi. Ayakta, gülerek ve giderken çok şükür. Aylar süren ağrılarım, uykusuzluklarım ve hareket gücümdeki azalmalar son bulacak umarım.” ifadelerine yer verdi.
İclal Aydın Kanal D’de okunan yazarın olduğu aynı adlı kitaptan ekrana uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisinde hayat verdiği Nesrin karakteri ile dikkatleri üzerine dikkat çekiyor. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan İclal Aydın, ameliyat olduğunu duyurdu.

Sağlık koruma kapsamında bulunan ünlü ayzar ve oyuncu Aydın, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Bu fotoğraf dün sabah 07.30’da sevgili Prof. Dr. Bülent Önal’ın yaptığı Servikal Mikrodiskektomi ameliyatımdan yedi saat sonra çekildi. Ayakta, gülerek ve giderken çok şükür. Aylar süren ağrılarım, uykusuzluklarım ve hareket gücümdeki azalmalar son bulacak umarım. Beni aynı gün ayağa kaldıran doktorma ve ekibine çok teşekkür ederim. Şu anda geçici ağrılarım olsa da dünkü bu gülüşüm kayıtlara geçmek istedim. Var ol sağ ol”

boşluk

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK