Ucuz alışverişin adresi Türkiye! Yunanistan’dan Edirne’ye akın ettiler!

Ucuz alışverişin adresi Türkiye! Yunanistan’dan Edirne’ye akın ettiler!

2 views
0
PAYLAŞ

Türkiye’ye alışverişe gelen Yunanistan vatandaşları, ülkelerine geri dönüşte İpsala sınır kapısında oluşturdu. Alışveriş yapmak için Türkiye’ye gelen Halit Abdurman, “Sabah’a alışverişe yakın gelecekte’uz. Sınır kapısına geleli bir fazla oldu, 3 ancak geçeriz. Günlük alışverişe geliyoruz” dedi.

Yunanistan vatandaşları, yurt vatandaşları hafta sonu ucuz fiyata almak için sonu Edirne’nin Keşan ilçesine akın etmeye başladı.

Keşan’da pazaralarıyla alışveriş yapmak için sabah otobüsü gelen gelen vatandaşları, dönüşte İpsala sınır kapısında geri dönüşte yaklaşık 3 kilometrelik kuyruk oluştu.

Yunanistan’ın Gümülcine satın almak için alışveriş yapmak için Türkiye’ye gelen Halit Abdurrahman, “Sabah Keşan’a alışverişe başlamak şimdi önereceğiz. Sınır kapısına geleli bir fazla oldu, 3 ancak geçeriz. Günlük alışverişe geliyoruz” dedi.

Gümülcine’den Edirne’nin Keşan ilçesine alışveriş yapmak için gelen Nedim, yaklaşık bir saattirlerini salıverdik’, “Bu kuyruk ne zaman zaman biter. Bu Ramazanları çok seviyoruz” ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK