Vali Elban, Yüreğir’de muhtar ve vatandaşlarla bir araya geldi

Vali Elban, Yüreğir’de muhtar ve vatandaşlarla bir araya geldi

6 views
0
PAYLAŞ

Süleyman Elban, Yüreğir’de muhtar ve araştırmakla bir araya geldi.

Vali Süleyman Elban, mahallelerin genel ziyareti sırasında Yüreğir ilçesinde görev yapan muhtar ve aramakla bir araya geldi. Yeşilbağlar Muhtarı N. Ahmet Kırtay, 19 Mayıs Mahalle Muhtarı Kenan Oslun, Yunus Emre Mahallesi Muhtarı Şükrü Tatlı, Başak Mahalle Muhtarı Abdulvahap Demir, Levent Mahalle Muhtarı Mustafa Yaşar, Güzelevler Mahalle Muhtarı Mustafa Güzel, Bahçelievler Mahalle Muhtarı Ufuk Mangıtay, Koza Mahalle Muhtarı Mehmet Uçar , mahallelerdeki kanaat babaları ve akrabalarının katıldığı ziyarette Vali Elban, muhtarlardan mahallelerinin genel durumu ve ihtiyaçları hakkında bilgi aldı.

“Vatandaşlarımız için çok güzel işler içerir”

Gerçekleştirdiği ziyaret sırasında bir değerlendirmede bulunan Vali Elban, muhtarlık kurumunun önemine değinerek muhtarların hem milleti hem de devleti temsil etmek gibi önemli bir görevi üstlendiği dile getirdi.

Vali Elban, “Sizler vatandaş ile devlet arasında bir köprü görevi görüyor, vatandaşlarımız için çok güzel işler barındırıyor. Yaptığınız bu önemli görevde bizim de sizlerin her zaman yanındayız” şeklinde konuştu.

İlçede yaşayan huzurevleri ve refahı için gerek muhtarlarla gerek yerel yönetimle birlikte sivil toplum hizmetiyle iş birliği içinde olmaya devam edeceklerini sağlayacaklarını Elban, daha sonra talep ve beklentilerine göre.

Yüreğir Kaymakamı Mustafa Kılıç’ın da hazır bulunduğu ziyarette yapılan değerlendirmelerin ardından sona erdi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK