Vincenzo Montella: “Adana Demirspor’u ileriye götürmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız”

Vincenzo Montella: “Adana Demirspor’u ileriye götürmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız”

6 views
0
PAYLAŞ

Spor Toto Süper Lig’in 22. haftasında oynayacakları Fenerbahçe maçında sahaya konuşan Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella, “Büyük takıma karşı bir maça çıkacağız. her şeyi halletmek” dedi.

Adana Demirspor, Spor Toto Süper Lig’in 22. haftasında kendi sahasında oynayacağı Fenerbahçe maçı hazırlıklarına hazırlıklarına Teknik Direktör Vincenzo Montella yöneticisi yaptığı antrenmanla başladı. İdman öncesi basın mensuplarına açıklamalarında bulunan Montella, “Çok değerli, çok zorlu ve çok önemli bir galibiyetten geliyoruz. Tabii ki de şu bir büyük takıma karşı bir maça çıkacağız. Biz de kendi hazırlıklarımızı yapıyoruz ve kendi silahlarımızla sahamızda gidiyoruz. Tabii ki de iyi bir durumda. Olan Adana Demirspor’u götürmek için elinden gelen her şeyi sonuca götürüyor.Evde de olsanız ağırlık da olsanız aynı zeminde oynuyorsunuz. dışarı da devam ediyoruz” diye konuştu.

“Futbolcularımız inanılmaz muazzam bir iş çıkarıyorlar”

Şu anda forvet hattında oyunculara saygı duyulmaması üzerine dikkat çeken Montella, “Çünkü baktığınızda ligde istatistik olarak, gol farkı, averajı, attığımız goller olarak hep üçüz, önümüzde sadece büyük takımlar var. Bunu söylerken de tekrar ediyorum. Oynayan futbolcularımıza çok büyük saygı duyulması gerekiyor. .Muhteşem, muazzam bir iş çıkardılar.Sonrasında tabii ki de takviyeler başladı. kullanım kullandı.

Cherif Ndiaye: “Maçtan 3 puanla alacağız”

Adana Demirspor’un yeni transferlerinden Cherif Ndiaye ise, “Öncellikle Adana Demirspor ailelerinin katıldığım için çok mutlu ve gururlu evden çıkmak istiyorum. Bulundukları için çok zıt Önümüzde çok önemli bir mücadele var, çok zor bir maç olacak. Hakkında bilgim vardı.Buradan önce veya tekliflerin dışında önce vardı.Göztepe’de yaşamayı de idame ettiriyor.Adana Demirspor çok büyük bir camia.Maça da gelecek olursak, Çin’den döndükten sonra belirli bir süre boş zaman oldu. Ama fırsat kollarsanız kulübüm için sahada canımı vermek adına mücadele yöntemlerim” şeklinde konuştu.

Mert Çetin: “Fenerbahçe karşılaşmasında 3 puan almak için çıkacağız”

Adana ekibinin bir başka yeni transfer Mert Çetin de, “Adana’ya alıştım, çok sevecen, sıcakkanlı bir arkadaş ortamı var, bir aile gibiyiz. , oyuncularla birlikte bir aile bir havası var. Rakibimizin güçlü bilgi sahibiyiz, önemli bir maç ama Adana Demirspor olarak biz de bu maç için 3 puana adayız” cümlelerine yer verdi.

“Avrupa’ya dönmek istiyorum”

Çetin, tekrar Avrupa’ya gitmek isteyenlerin sözlerine eklenmesi, “Montella hoca, Roma efsanelerinden biri. Ben de Roma’da bulundum, oynadım. Antrenman ilkeleri ve taktiksel olarak kendime yakın organlar için yürütmeyi tercih ettim.Genç bir oyuncuyum, Avrupa hayallerim devam ediyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK