Yenişehir Belediyesinin yaz spor kursları kayıtları başladı

Yenişehir Belediyesinin yaz spor kursları kayıtları başladı

3 views
0
PAYLAŞ

Mersin’in merkez ilçe Yenişehir Belediyesi Spor Kulübü içinde verilecek olan yaz spor kursu için kayıtlar başladı. Yenişehir Belediyesine ait spor merkezlerinde verilecek kurslar, 4 Temmuz’da başlayacak ve 10 Eylül’de sona erecek.

Ulusal ve uluslararası spor organizasyonlarını Yenişehir’e taşıyan ve binlerce sporcuyu kente getiren Yenişehir Belediyesi, insanların yaz tatilini verimli geçirmesini amaçlayarak yaz spor kursu sağlıyor. Futbol, ​​basketbol, ​​voleybol, okçuluk, tenis ve jimnastik branşlarında verilecek kurslara 06-15 yaş arası çocuklar katılabilecek. Yenişehir Belediyesi Özgecan Aslan Spor Tesisleri, Yenişehir Belediyesi Ata Tenis Tesisleri ve Yenişehir Belediyesi Kapalı Spor Salonunda verilecek spor kursuyla çocuklar hem eğitim alacak hem de sosyalleşme imkanı buluyor.

“Tüm konuklarımızı kurslarımıza bekliyoruz”

Bugüne kadar binlerce antrenman eğitimi verdiklerini ifade eden Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, “Çocuklarımızın yaz aylarını aktif, eğlenceli ve sağlıklı bir şekilde geçirmelerini sağlamak için birçok farklı spor yetiştiren kurslar düzenliyoruz. Spor vücudumuzu koruyan, zihnimizi canlandıran ve ruhumuzu besler. Spor kurslarımızla ilgili değerlendirmelerin var olan potansiyellerini ortaya çıkarıyoruz. Her yıl yaptığımız kurslarla binlerce çocuğumuzla birlikte spor yapıyor ve öğreniyor” dedi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK