Yoğun bakımdaydı! Metin Uca’dan kötü haber!

Yoğun bakımdaydı! Metin Uca’dan kötü haber!

1 views
0
PAYLAŞ

Televizyon programcısı ve sunucusu Metin Uca, önceki hafta trafik kazası geçirdiğini sosyal medya hesabından duyurmuştu. Boyun şah damarının tıkanmasıyla ameliyat olan ve dün taburcu edilmesi beklenen Uca, yeniden fenalaşınca operasyona alındı. Entübe edilen Uca’nın kritik 72 saati atlatması bekleniyor.

Metin Uca’nın geçtiğimiz haftalarda fenalaşarak kaza geçirince boyun şah damarlarının tıkalı olduğu ortaya çıkmıştı. Yoğun bakımda tedavisi devam eden Uca, sosyal medya hesabından sağlık durumuna ilişkin bir paylaşım yaparak sağlık durumunun iyiye gittiğini söylemişti. Uca, fenalaşınca yeniden operasyona alındı.

KRİTİK 72 SAAT
Metin Uca’nın menajeri, sanatçının entübe edildiğini ve kritik 72 saati geçirmesinin beklendiğini açıkladı.

Uca’nın menajerinin yaptığı açıklama şöyle

“Daha önce güzel haber vermiştim, sevgili Metin Uca’nın durumunun iyiye gittiğini, en kısa zamanda taburcu edileceğini, evde ek tedavilerle eski sağlığına kavuşacağını söylemiştim. 15 Kasım sabahı taburcu edilmesi beklenirken acil bir operasyona alınması gerekti. Operasyondan sonra oluşan komplikasyonlar nedeniyle tedbir amaçlı entübe edildi. 72 saati atlatmayı, ardından kaldığımız yerden tedavisine devam edebilmeyi umuyoruz. Kıymetli doktorlarının, hastane yönetiminin yoğun ve özverili çabalarıyla, sizlerin güzel dilekleriyle hep birlikte bu zorlu süreci aşacağız. Kalbimiz onunla. Onun yaşam felsefesi; “umudu kaybetmemek.” Umudu kaybetmeyeceğiz”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK