Yonca Evcimik: Çocukların sevgisinden dolayı doydum ve çocuk yapmadım

Yonca Evcimik: Çocukların sevgisinden dolayı doydum ve çocuk yapmadım

2 views
0
PAYLAŞ

İpek Açar’ın TRT Müzik ekranlarında yayınlanan performans programı ‘İpek Yolu’ her perşembe akşamı müzikseverlerle buluşmaya devam ediyor.

İpek Açar, İpek Yolu’nun yeni bölümü 18 Mayıs Perşembe akşamı, Türk Popunun en özel isimlerinden Yonca Evcimik’i konuk ediyor. İpek Açar ve Yonca Evcimik, İstanbul Akademi Orkestrası eşliğinde, Alper Kömürcü direktörlüğünde muhteşem performanslara imza atıp, düetler yapıyorlar.

Pandemi benim için çok özel ve çok profil
Yonca Evcimik, pandemi süresince ailece birarada oldukları için çok mutlu olduklarını de şaşırttı. Evcimik şöyle devam etti: “İnsanlar bana kızıyor bunu veriyorce ama, benim için çok özel bir andı… Çünkü bütün ailemiz 24 sat ve 2 buçuk yıl biraradaydı. O yüzden pandemi benim için çok özel ve çok kalıplar. Bana yepyeni bir pencere açtı, bir çok insana da aynı olacak” dedi.

boşluk

Yonca Evcimik: Her kesim tarafından sevildiğimi daha yeni fark ediyorum
Yonca Evcimik, İpek Yolu’nda çok özel anlatımlar gerçekleştirdi. “Çocukların sevgisinden dolayı üreme doydum ondan çocuk yapmadım” diyen Yonca Evcimik “Her kesim tarafından sevildiğinimi daha yeni fark ediyorum. Bu bana Allah’ın verdiği lütuf” derken İpek Açar da “Yaptığın yeniliklerle o zamanlar sosyal medya olsaydı acaba ne olurdu” esprisi yaptı. Yonca Evcimik “Annem beni erkek diye doğurmuş, erkek çocuk geleceğinden çok eminmiş” dedi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK