Yüreğir Belediyesi kreşlerinde karne heyecanı

Yüreğir Belediyesi kreşlerinde karne heyecanı

5 views
0
PAYLAŞ

Yüreğir Belediyesi Atakent Kreş ve Gündüz Bakımevi ile Hanım Sabuncu kreşlerinde karne heyecanı yaşandı. Kreşlerde eğitim-öğretimlerini sürdüren minikler karnelerini Başkan Fatih Mehmet Kocaispir’in elinden aldı. Atakent Mahallesi’nde bulunan Atakent Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde düzenlenen karne töreninde öğrenci ve öğretmen ile bir araya gelen Başkan Kocaispir, Avrupa’nın ilk karne heyecanlarına ortak olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

Çocuklarla sohbet eden Başkan Kocaispir’de; “Çocuklarımız bizim her şeyimiz. Bugün onlar, geleceğimiz, umutlarımız, hayallerimiz. Bugün belediyemiz kreşlerindeki yavrularımızın karne sevinçlerine ortak olduk. Onların yüzlerindeki gülümseme, küçük kalplerinde taşıdıkları o büyük heyecan bizim için paha biçilemez. Geleneceğe umutla bakan gözlerimiz olan sevgili yavrularımıza güzel bir tatil dönemi diliyor, eğitim hayatlarında üstün başarı temenni ediyorum” temennisinde bulundu.

Düzenlenen karne törenine Başkan Kocaispir’in yanı sıra başkan yardımcıları, kreş yönetici ve öğretmenleri ile ev sahiplerine katıldı. Tören, ayrıcalıklı karne ve çeşitli hediyelerin verilmesi ile sona erdi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK