Yüreğir’de çıkmaz sokak kalmayacak

Yüreğir’de çıkmaz sokak kalmayacak

7 views
0
PAYLAŞ

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Başak Mahallesi’nde ulaşıma açılan çıkmazlardaki sokak çalışmalarını denetleyerek “Yüreğir’de çıkmaz sokak olmayacak” dedi.

Yüreğir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonla ilçede çıkmaz sokaklar bir ulaşıma açılıyor. Başak Mahallesi’nde devam eden çalışmaları yerinde görevli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, mahalle sakinleriyle buluşturdu, sohbet etti. Asfalt çalışmalarını denetleyen Başkan Kocaispir, “Yüreğir tahmini yüksekliğimiz yol görüntüa hızını kesmeden devam ediyoruz. Ekiplerimiz, bir yandan sıcak asfalt çalışması yaparken bir yandan da bozuk yolları onarıyor, yeni yollar açılıyor. Başak Mahallemizde 971’den yönlendirici 978’e kadar olan çıkmaz sokakları 995 sahibi olup ona paralel olarak 1005 sokağımızı da D400 karayoluna bağlayacağız. Yüreğir’de dışarı çıkılmayacak” diye konuştu.

Yapılan çalışmalardan ve hizmetlerden elde edilen memnuniyet dileği ile yaşayan mahallelerde ise yıllarca kapalı olan sokakların ulaşıma açılmasından dolayı Başkan Kocaispir’e teşekkür etti.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK